Not known Details About دستگاه تصفیه آب

تهرانسر - بلوار لاله - رو به روی پاساژ الماس - تصفیه آب پاکاب گستر

مخازن تصفیه آب در دو مدل استیل و فایبر گلاس در بازار عرضه میگردند. عملکرد کلی مخزن ذخیره تحت فشار به این صورت است که آب آشامیدنی داخل یک تیوپ پلاستیکی داخل مخزن ذخیره میگردد و دور تا دور این تیوپ که آب تصفیه شده در آن است تحت فشار باد خواهد بود تا در صورتی که شیر روی سینک را باز کردید تیوپ توسط فشار باد مچاله شده و آب تصفیه شده با فشار مناسب در اختیار شما قرار گیرد.

روی فرصت های زندگیت سرمایه گذاری کن!امن و پرسود یه کمک درسی رایگان! فقط کافیه ثبت نام کنی

مورد مهم دیگر در زمان خرید دستگاه تصفیه ی آب خانگی، توجه به برند سازنده ی این دستگاه ها است. مسلما هر چه برند دستگاه تصفیه معتبرتر باشد کیفیت و ماندگاری دستگاه نیز بالاتر است. در حال حاضر انواع دستگاه های تصفیه ی تایوانی طرفداران زیادی دارند.

شاسی دستگاه تصفیه که تمام قطعات روی آن سوار هستند میتواند فایبر گلاس یا فلزی با رنگ کوره ای باشد تا زیر سینک مخصوصا در شمال ایران که نواحی مرطوب تری نیز هستند زنگ نزند و خوردگی روی شاشی ایجاد نشود.

بر روی دستگاه های مینروا یک گیج فشار روغنی قرار دارد. فشار باد مخزن با آن تنظیم میشود. اغلب فکر میکنند داخل این گیج آب پر شده و خراب شده است اما این گیج های فشار روغنی هستند و برای افزایش طول عمر آنها در داخل محفظه آن روغن پر میشود تا عقربه آن دقیق تر عمل نماید.

حالا بعد از چند روز مصرف اون آب: اگر هنوز هم آب تصفیه شده دچار مشکل بود که مشکل از فیلترهای شما است و باید تعویض بشن.

همچنین این دستگاه قادر است ناخالصی های محلول در آب را در کمترین زمان حذف کرده و یک آب آشامیدنی سالم و باکیفیت را تحویل دهد.

این گونه از دستگاه ها معمولا نیاز به مخزن ندارند و بدون آن کار میکنند.

پاکاب گستر را میتوان تخصصی ترین شرکت در حوزه فروش تصفیه آب در تالش و استان گیلان more info دانست. علاوه بر نکات ذکر شده، پاکاب گستر همواره اقدام به مشاوره رایگان به تمامی مشتریان خود کرده است.

شیر ستاره ای، شیر نیمه اهرمی، شیر اهرمی بلند، شیر طلایی تصفیه آب، شیر نقره ای، شیر کروم مات و… موجود میباشند.

پمپ فشار آب آشامیدنی را قبل از فیلتر اصلی افزایش میدهد و آب را با فشار زیاد وارد ممبران میکند تا املاح مضر و ریز از آن حذف گردد.

بنابراین، اهمیت انجام مدیریت مناسب پس از درمان لازم است . تصفیه آب سرامیکی[ویرایش]

شاید مشکل کمبود فشار از جای دیگه باشه. اگرم مخزن بود که براتون تنظیم فشار انجام میده.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *